ZAUFALI NAM:

a PNG logo

Loading

Nie można wyświetlić filmu, zaktualizuj oprogramowanie flash. link

O NAS - zespół

Od początku naszej działalności jesteśmy świadomi wartości odpowiedniego zespołu tworzącego ofertę i realizującego konkretne projekty. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami ludzi, którzy tworzyli od podstaw markę EVENTeam i dbają o jej rozwój.

 

 


 

 

rob_male_380
Robert Jurga

 

Ukończył ekonomię, specjalność: polityka i ekonomika turystyki, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Początkowo związki z turystyką polegały głównie na działaniach marketingowych promujących oferty biur podróży. Tworząc markę EVENTeam posiadał już jednak bogate doświadczenie w obsłudze wyjazdów motywacyjnych i tworzeniu oferty adresowanej do klientów korporacyjnych. Obecnie liczne podróże z powodzeniem łączy z obowiązkami ojca dwójki synów. Wierny fan Dream Theater i pasjonat lotnictwa.

 

 

 


 

 

kar_male_448Karol Wagner


Ukończył filozofię i dziennikarstwo na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Zanim znalazł się wśród twórców firmy EVENTeam, przez wiele lat podróżował jako pilot wycieczek – głównie realizowanych dla partnerów biznesowych. Pasjonat motoryzacji w starym stylu – Citroen 2CV zapewne będzie tylko zaczątkiem większej kolekcji… Wielbiciel prozy Johna Fowels’a.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

pio_male_430
Piotr Simon


Ukończył kulturoznawstwo na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat turystyka była tylko jego hobby – po uzyskaniu uprawnień pilota wycieczek i przewodnika miejskiego stała się wykonywanym zawodem. Czas pomiędzy kolejnymi wyjazdami dzieli pomiędzy dwie pasje – film i fotografię.