ZAUFALI NAM:

a PNG logo

Loading

Nie można wyświetlić filmu, zaktualizuj oprogramowanie flash. link

O NAS - historia

Firma EVENTeam powstała w 2004 roku. Inicjując współpracę z klientami korporacyjnymi mogliśmy wylegitymować się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również wszelkimi ustanowionymi prawem licencjami i gwarancjami, wymaganymi od profesjonalnego organizatora turystyki. Ponadto kreatywny zespół gwarantował szeroką paletę rozwiązań z zakresu organizacji programów integracyjnych i rozrywkowych.

Dzięki wykreowaniu odpowiedniego standardu obsługi, szybko powiększała się liczba naszych klientów korporacyjnych. Od początku naszej działalności byliśmy cenieni nie tylko za najwyższą jakość oferowanego produktu, ale przede wszystkim za zaangażowanie w tworzone projekty oraz nieodzowną na rynku programów motywacyjnych i integracyjnych kreatywność.

Obecnie firma EVENTeam cieszy się zasłużoną renomą wśród klientów biznesowych. Przedstawiając kompleksowe rozwiązania z zakresu obsługi partnerów korporacyjnych, oferujemy realizację wyjazdów motywacyjnych, programów konferencyjnych, integracyjnych i rozrywkowych.